Michaela Dolinová: »Na mini sukně už nemáš,« říkají mi mé dcery!

7. prosince 2011 v 20:53 | zdroj denik aha

Michaela Dolinová: »Na mini sukně už nemáš,« říkají mi mé dcery!


Michaelu Dolinovou zdobí stále štíhlá postava. Cvičení ji nebaví, kondici nabírá nejraději tenisem nebo na zumbě.


Už v pondělí se v oblíbeném primáckém seriálu Cesty domů objeví nová tvář - herečka Michaela Dolinová (47). A způsobí doslova poprask! Michaela ztvární postavu šarmantní veterinářky Elišky Zemánkové, která se bude starat o zraněného psa v rodině Bernátových.

r
Jenže kromě psa zaujme svým chováním a vzhledem i Rudolfa Bernáta, kterého hraje Alois Švehlík (72). A on s ní začne flirtovat! A je to, o další zápletku v oblíbeném seriálu je postaráno. Krátce před zítřejší televizní premiérou poskytla Míša Nedělnímu Aha! rozhovor.

Míšo, sledovala jste už dříve seriál Cesty domů?

"Musím přiznat, že jen sporadicky. Zajímají mě vždy herci kolegové, kteří v tom hrají, a hlavně si vždy postesknu, proč zrovna tohle nehraji já."

Jak vás přijali kolegové?

"Normálně, kolegiálně. Žádné velké vítání nebylo. Jen s kamarádkou Veronikou Jeníkovou to je vždy srdečnější. Jsme totiž spolužačky z konzervatoře."

Budete hrát veterinářku a starat se o psa Bernátových. Jak se vám natáčelo s psím kolegou?

"No já mám ke psům ambivalentní vztah. Bojím se jich a zároveň je obdivuji. Tenhle Rudolfův Felix je pes lovecký a ty ráda mám. Naopak se děsím všech rotvajlerů a podobných psů. Myslím, že by měli být na zbrojní pas."

Když už jsme u zvířat. Máte vy sama doma nějaké mazlíčky?

"Vymanévrovala jsem z požadavků svých dcer na psa. Máme ale jako alternativní náhražku dva křečky, dva pískomily a dva potkany. Holky se o ně báječně starají. Až na to, že nám občas utečou z klece. Jsou pekelně chytří."

Rudolf Bernát v podání Aloise Švehlíka s vámi bude flirtovat. Můžete prozradit, jestli vaše srdce nakonec získá?

"On moje srdce získá a jestli já to jeho? To neprozradím..."

Dojde i na milostné scény?

"Ne. Těch se nedočkáte."

Je pro vás takový typ mužů, jakým Rudolf Bernát je, přitažlivý?

"Vlastně není. Rudolf je na můj vkus dost zakaboněný a nabručený, a navíc ješita. Já tíhnu k opaku. Milý, srdečný a velkorysý."

Když srovnáte seriál Ordinace v růžové zahradě, kde jste pro změnu hrála sestřičku na gynekologii, a seriál Cesty domů, v čem je největší rozdíl?

"Cesty domů se točí rychlejším tempem. Zatím je mi milejší role sestřičky na gynekologii, protože byla větší a měla více prostoru. Ráda bych vám řekla, že je mi veterinářka blíž. Uvidíme, jak se postava vyvrbí a ukáže."


Působila jste také jako televizní rosnička. Co vám tato práce dala a jak na ni s odstupem let vzpomínáte?

"Bylo to období tápání a hledání, jestli není moderování lepší než herectví. Není. Ale na druhou stranu jsem se hodně naučila. Chování před kamerou. Nakonec byla období, kdy mě živilo moderování a ne divadlo. Teď je to vyrovnané. Do »Počasí« bych se už nevrátila. Nevyvíjíte se tam. Bavila mě ranní show s Michalem Jagelkou. I přes ranní šílené vstávání mi to trochu chybí."

Máte dvě dcery, půjdou ve vašich šlépějích?

"Zatím to nevypadá. Tápou, ale tenhle směr je pro ně jako zákaz vjezdu. Samy se rozhodly. A samotnou mě to překvapilo."

Před dvěma lety jste se rozvedla. Jak vaše dcery Terezka (14) a Julinka (12) vycházejí s vaším dru hým manželem Janem Sváčkem (54)?

"Vycházíme si všichni vstříc. Největší zásluhu na tom má můj bývalý muž."

Dcery žijí u vás?

"Ano, samozřejmě že žijí se mnou a s Honzou. A také napůl se svým tatínkem. Víkendy si začínají určovat samy a je to dobře."

V seriálu zaujmete Rudolfa Bernáta i perfektní postavou. Jak si ji udržujete?

"Cvičení mě nebaví. Musím si předplatit nějaké hýbání. Teď naposledy zumbu, abych se donutila tam zajít. Také miluji tenis. Nejraději bych jej trénovala obden, ale není čas ani prostor. Občas zlanařím svého muže, aby to se mnou na kurtu hodinu vydržel a zároveň tím potvrdil, že mě miluje. Moje dcery se také občas uvolí se mnou jít. Takže jediná, která jde opravdu ráda, je moje trenérka, ale ta to bere samozřejmě jako svoji práci. Zlatá Martinka."

Dcerky vám prý vytýkají, že ráda nosíte minisukně. Poslechla jste je a upravila šatník?

"Ne, minisukně mají rády, ale jen ty delší. Tvrdí, že já si už nemohu superkrátké dovolit. Jen v létě u moře, když jsou nohy opálené a když jdeme samy."

Jak často chodíte na kosmetiku a ke kadeřníkovi?

"Mám svého kadeřníka Jardu Gabriela, kterého ale vídám méně často, než by si představoval. Kosmetičku nemám, spíš plastickou kouzelnici."

U čeho si nejvíce odpočinete?

"Moc ráda čtu, začínám i ráda vařit. Baví mě žvanit s kamarádkami. A velmi si užívám trávení času se svým mužem. Je to jako koníček. Sice si u toho neodpočinu, ale jsem přesvědčena, že člověk moc odpočívat nemá. To jej čeká až na onom světě."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bell Bell | Web | 7. prosince 2011 v 21:13 | Reagovat

Přidáš mi prosím ozdoby na tomto odkazu?:)

http://vanocni.datart.cz/marketa-hanusova-si-preje-smartphone-nokia/

2 gabinka261 gabinka261 | 7. prosince 2011 v 21:44 | Reagovat

proč si tu děláš reklamu :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama