Leden 2012

Pes je nejlepším přitelem

29. ledna 2012 v 21:48 | Gabrielarumlová

Víte proč pes je nejlepší přítel čkověka ? ..


Protože jako jedinému nezaléží na tom co nosíš na obličeji neboo jak vypadáš Jemu pouze záleží na tom jaký si uvnitř


muj pejsek


nevinost

19. ledna 2012 v 18:27

být

namočený

trpět

N

e

v

i

n

ě


Lásko

15. ledna 2012 v 22:27

Napravím to lásko má
ty má růže rozkvetlá

že jsem chyboval
málo lásky ti daroval

Nechci tě ztratit má lásko
ani ti ublížit bozská krásko

Až vyjde slunce a zapadne tma
tak zbydeme pouze a jen my dva
Pořád tě miluju
uvnitř sebe lituju.


Namyšlená holka

15. ledna 2012 v 0:21

Myslíš ze si Nej

když si do vlasů stříkáš sprej

Ty si myslíš že si krásná

No vždyt si na tebe lidé ukazují Hele tak ta je jasná

Myslíš si že cool

Ale děvče o tebe bych si neopřela ani hůl

Závist to je tvé druhé jméno

Ale si jen ubohý trapný poleno

Zavidíš že něco máme

a přitom každý nad tebou hůl láme

Myslíš si že si neco víc než já

a říkáš všem jaká jsi nadhera

Bude tě mít někdo někdy rát?

Ne to by se musel na svět druhej narcis vyklubat

Gabriela rumlová


Jak na kluky ?

13. ledna 2012 v 21:42
Holky nebute dotěrné a nežalujte každou prkoninu v určitém věku si s klukama nebudete rozumět ale tak to se napravý ..
Hlavně se chovejte normálně .

Holky kluci jsou ješitní takže každá chvala jim udělá radost o ale všeho z mírou .Když už se do kluka pobůlázníte nesmíte mu ukázat že ho máte víc radi než on vás ! duležitá věc! taky ale nikdy ne moc nestarejte do kluků nemusíte jim dělat naschvály jako oni vám prostě jen na oplátku

Je docela dost blbé když vás hned všechno rozhází No nee takový kluci vás budou provokovat neustale pokud se jim teda líbíte například tahaj vás za vlasy nadávaj vám že ste tlustý no to všecko schválně jen protože se jím líbíte

Rady
1) Lichotky jsou dobrý například : Ahoj fakt dobrý rifle (ale bacha kluci ty jsou taky moc ješitní (no ale jako kdyby mi holky nee)ale všeho mírou)

2)Být milí spolupracovat nezalovat nedělat moc velkou frajerku neztrapnovat sebe !

3)Nebute lakomí na obyčejný věci jako jsou tužky pastelky pera ale chtejte to vratit v pořátku at to jsou kluci nebo ne To platí pro každýho !!!

4) Hlavne ale hlavně se moc do kluků nestarejte a neberte si moc k srdci ty jejich přehnaný komplimentyy to je jen kvůli tomu že se jim prostě líbíte !

Kluci jak na holky?

12. ledna 2012 v 22:32
Ano tuto otááázku si dává denně plno kluku Asi jo nebo snad ne ?

Kluci vy co nemáte štěstí na holky nebo vy co jich máte plno ale nevýte Jak se kním chovot pár malich rad Tady pár rad Mrkající

1) Holky mají radi kluci co jim nenádávají a maji o ně zájem ! To je snad hodně duležita věc Plno holek podle toho pak soudí taky jim zaleží na tom aby ten kluk nebyl zrovna porát ve tředu pozornoti (my holky někdy dovedem žárlit to by ste jse divili ale tak uznejme vy kluci jste taky dobrý:))

Taky ná potěší lichotka aji když i myslíš že nemáš šanci poochválit můžež to tě nezabyje holku to polichotí i od Křivonohýho (Jsme moc ješitný no ale vy kluci taky přeci :))Lichotkama to nepřehánej stačí fak malinko ale upřímně nenávidíme kluky co nám lžou nebo snad ne ? a kladou nám plyše okolo huby ..

Když nám pomáháte tak je to od vá milí (rozplíváme nad každou prkotinkou ale tak co jsme holky vy máte zase jiné Chyby)Týmtok taky dostávate šanci se k holce dostat blíž hlavne fakt to nepřehánějte ale zae ne málo no tady vtom i dejte mezi At jste taky pro nás vzásnější nemůžete taky být jako na zapískání (Rády dobýváme ale často mněníme cíle nebo jich je víc ale zase ne moc se nenechávejte dobývatt JO NIKDO NEŘÍKAL ŽE JE TO LEHKÝ)

Starat se do nás jen když je to vhodny Nebýt moc rychlí ale pomalu na všechno jděte a ANO TÍM MYLÍM VŠECHNO !! :D :D
Kluci skusteto můžete se mně optat Tady do komentářů na zbytek věcí když tak :) A hodně štěstí..

* Dívka je

12. ledna 2012 v 21:49 | Gabrielarumlová
* Dívka je
.....* Nejkrásnější když spí,
.....* Najštasnejšie když líbá,
.....* Nejvěrnější když žárlí,
.... * Nejupřímněji když pláče,
.... * Nejmilejší když podvádí,
.....* Nejlepší když zapírá,
.... * Nejsmutnější když mlčí,
.....* Nejpodivnější když miluje.

Promiň mi, že mi chybíš.
Promiň mi, že tě chci.
Promiň mi, že tě miluju.
Promiň mi, já srdci neporučí.

Pomsta

11. ledna 2012 v 17:30
Pomsta co se nám hlavou honí ,když nás někdo zesměšní nebo prostě někdo neco uděla asi jo snad ,každýho napadlo někdy slovo pomsta ...

Zrovna i já si to slovo někdy předkládám tak třeba no je to hloupost ,ale když je nekdo nazlobený tak asi by se chtel nekomu pomstit je to asi normální No jasný je nee že vždycky ale tak možná tě taky nekdy zradila kamarátka mne víckrát než jednou !!!! a vím jaké to je jo chtela jsem se pomstit ale došlo mi že jáááá to nemám zapotřebí Jooo to si říkám ale ty hloupí nány ty co ty to ani nenapadne no jsou asi malinko pomatený tak ale co já jsem si skorovždy řekla že já se mstit nebudu ale tak to jsem já ne každej člověk není pomsty chtivej!!

Lidě pomsta faleš zlo ty slova mají přece neco do sebe de poznat že mají neco společného asi když se nekdo na nekoho z nekým pohádá má chut se pomsitit a když si ten člověk neuvědomí to žže to to nemá za potřebí tak to je ŠPATNÉ VŽDY JE JE SNAD DRUHÁ ŠANCE NA 3 ŠANCI SE NEPŘIKLÁNÍM ALE PŘECE KAZDY BY MNĚL MÍT SVOJÍ ŠANCI TO SI JÁ MYSLÍM!!

NEBERTESI POMSTU K SRDCI !

Cesta LENČINÝM životem

7. ledna 2012 v 13:05
Ahoj jmenuji se Lenka a svůj život sem nezačala zrovna Happy ,pry jsem byla hned po svém přichodu na svět odložena do babyboxu Když mi bylo 15 začala jsem patrat po své rodině i když v dětském domově mi moc informací o me rodine nedaly tak sem patrala po ní 3 roky . Nebyla jsem nikdy adoptována prý jsem lidi odháněla svým chladným chováním .Tetka když mi je 18 let sem svéprávná a dostanu od státu byt praci a nebo nabítku na školu Protože jsem nebyla adoptována musím zustat pod kontrolou dětského domova.

21.9-Ahoj dneska se koná v clubu Jedle náka akcička a já byla pozvána svou kamarádkou Petrou , Když jsem byla připravena tak jsem se pro mně Petra zastavila a slyším jak mne volají vyklopím hlavu z okna abych se ujistila kdo to je a vydím z auta jak číha hlava Radka ,Radek je mimochodem Petřin přítel a zdá se mi že je na drogách ale to je fuk ..Co se zdá mne nemusí být pravda po mojem zamýýšlení jsem zavolala už bežím sešla jsem schody když jsem si sedla na sedatlo citila jsem takovej divnej pach no neco jakoo když se na ulicích vařej drogy .
Jak jsme dorazili tak jsem vyleezla konečně ten čerstvej vzduch ,ale nevěděla jsem co mne čeká vstopila jsem do clubu a cítím drogy no hned jsem chtela vypadnout ale Petra říkala ze se mám ještě zdržit byla jsem hlopá po chvilce si pro mne přišel nákej typek pokud bych si nezatancovala moje myšlenka byla proč ne tak jsem si sním zatancovala pak mně vzal k baru a koupil mi nakej drynk než já jsem se ohlédla kde jsem nechala svou kabelku vtej chvili přišla ku mne servírka a volá na mne na tady to pití ti posíla Marek Jo děkuji mohla bys te mu poslad tento papírek mimochodem na tom papírku stálo ty já U auta :) ? zeptala jsem se servírka ona na mne kejvla ájá ji to vlozila do ruk pak jsem se napila drynku A vzala jsem si kabát a šla jsem při cestě se začala motat hlava Když sem dorazila k autuu tak jsme si sedla jsme si do auta a on na mne tak co slozil svoji hlavu ke mne a zašeptal dem na to a jáá na co sahlu do zadu a vytahl naký drogy já koukám chytl mne za ruku jávolam pust mne dělej no dělej ale on zamhl pak položil sedadlo a dal mi drogu Já vtu chvíly nevím co se dělo ale vím ti že jsem se probrala v nakej hnusným bytě ..
22.9 smrad trávy heraku atd ale vtu chvíly jsem věděla že chci to co mi už píchl tak slyšim jak nekdo se na nečem domlová ano jo dobře naraz jako kdyby polozil telefón A do mísnosti vejde Marek já nanej dej mi to !! já to chci ale přitom jsem věděla že krok spátky už není on vypadni vypadni a ačal rvát vypadni !!! Doře já šla a nák jsem si uvědomila že to nejde že se musím nák pomoct a že se do toho nesmím dostat. zašla jsem si k doktorovy aby mi nák pomohl ale ten mi jen přitížil řekl mi že mi dáva 2 roky života a že umřu že drogy jsou pro mně smrtíci.Hned mne poslal na detox a na odvikačky já ale stále scháněla svoou drogu .Když jsem myslela že jsem stoho venku tak jsem odešla z odvikacich lekci nebo jak se tomu tam říkalo ...Byla jsem cely týden spokojená ale když jsem se vracela ke mne do bytu tak zase v tej ulici ten pach drog chtěla jsem odejít ale opravdu neměla jsem kam Tak jsem si šla do Jídelny na jídlo Byla jsem vyhládla a hrozně už pohublá .Pak jsem se vrracela zpátky ale mněla jsem strrach když jsem se teda z toho dostla tak byl to ro s zsse že bych do toho se namočila ne ! Zajdu na adopční spužbu snad mi pomohou ale tam se na mne vyprdly pry nespadám pod adopční spuždu od mích narozenin ..Ale kam fakt jsem tohop litovala rok kdy jsem byla na odvikačce propadla moje lhuta u adopřní služdy a už nemohla jsem už zase zpátky treba pro práci ale zpomněla jsem si že jsem mnela jednu moc dobrou kamarádku z Děcáku TAK jsem se za ní vydala Eliška mi dala střehu nad hlavou ale taky mi sehnala praci byla jsem jí zato vdecná Sehnala mi praci v nakej kanceláři tam jsem poznala Filippa a už tady začína můj život Opravdu Happy sice jsem si semtam spomněla na drogy ale Konečně jsem mněla jistotu že dotoho znova spadnout nemohu Filipp byl můj naddřízený vlastně po roku a půl jsem sme z Filippem vzali byli jsme normální štásná rodinka taky jsme chteli ditě mněli jsme krasnej dům po pár rocích když mi bylo 25 let tak jse námnarodilo to nejvědčí štěstí mého života Janička když janičce ale bylo 5 let tak jsme zjistily že má zavažný postižení že by se brzy ani nepohla Když jsem to slyšela slzy mi hrkly do očí ale málem jsem se zhroutila ale můj manžel mně ve všem držel Z malou Janičkou jsme chodili na terapie tam jsme sní cvičily asi 4 roky jsme tam chodili potom jsme šly Zase k panu doktorovi Ladimíru Zahalovy ten nám řekl že je Jana uplně zdravé dítě že její postížení se jako kdyby stratilo uplně že jse může zase hybat víc než jaké koliv dítě Janička chodila do tanešní do zumby do dramatické ho kroužku A já ze svým manželem jsme zpomínaly na to jak jsme se hroutily nad tým jak to bylo dřív špatné Ale tet máme svou rodinu a no Jsem znovu těhotná a bude to kluk Gabriel....


Gabriela Rumlová 12 let